Polub nas i podziel się życzeniami z najbliższymi!
Najnowsze
Kochana Ciociu, z okazji urodzin życzę Ci radości w każdej sekundzie, uśmiechu w każdej minucie, pogody w każdej godzinie i szczęścia przez całe życie.
Z okazji Twoich urodzin, Ciociu - bukiet najwspanialszych życzeń: uśmiechu i szczęścia, radości każdego dnia oraz wszelkiej pomyślności.
Ciociu, w dniu Twoich urodzin serdeczne życzenia, aby każdy następny rok przynosił wszystko to, co w życiu najpiękniejsze. Zdrowia, szczęścia, niewyczerpanych pokładów wiary i spełnienia marzeń.
Niech ten radosny urodzin dzieńna zawsze Twe troski odsunie w cieńi niech się śmieje do Ciebie światblaskiem szczęśliwych i długich lat! Wszystkiego najlepszegoz okazji urodzin.
Dziś są Twoje urodziny więc z uśmiechem całej rodziny, sto lat Ci śpiewamy i życzenia wysyłamy. Bądź zdrowy i radosny, od jesieni aż do wiosny, niechaj szkoła Ci lekką będzie, a obowiązki mijają w rozpędzie. Niech marzenia...
Z okazji urodzin składam Ci życzenia! Uśmiechu, zdrowia, radości, mnóstwa prezentów i gości. Przyjaźni wielkich i małych, wielu przygód niebywałych, uśmiechu wesołego i wszystkiego, wszystkiego najlepszego!
Z okazji urodzin życzymy Ci głośnej zabawy, mnóstwa prezentów, smacznego tortu, wesołych gości i od groma radości! Wszystkiego, co najlepsze z okazji 8 urodzin!
W dniu tak pięknym i wspaniałymżyczę Ci serduszkiem całymdużo zdrowia, sto lat życia,moc zabawek do zdobycia.
W tym szczególnym dniuPierwszych Urodzin córeczkiwszystkiego, co najpiękniejsze!Dla uradowanych Rodzicówi ich jednorocznej pociechy,aby następne latka życia płynęływ prawdziwie rodzinnej atmosferze,pełnej miłości i...
Ile kropek na biedronce,Ile elfów jest na łące,Ile gwiazdek jest na niebie,Tyle życzeń dziś dla Ciebie:Dla naszej kochanej Wróżki,Niech z nieba spadają różdżki,A czary niech się udająI niech marzenia się spełniają.
Sto lat! Sto lat! – wujek krzyczy,Ciocia wręcza kosz słodyczy,Dziadek w nowej swej koszuli,Babcia Cię do siebie tuli!Mama torcik dekoruje,Tato wszystko to filmuje…Skąd to całe zamieszanie?Urodzinki masz, Kochanie!
Kochanie, z samego ranaSłoneczko wstało i powiedziało, że dziś są Twoje urodziny,więc z misiem i laląspieszymy z życzeniamicałuski wysyłamy i uśmiech rozdzielamy.Sto lat!
Ciociu ukochana,dziś masz swoje święto,chcę Cię widzieć co dzieńpięknie uśmiechniętą,szczęśliwą, radosną,jak słońce promyczek,spełnioną, kwitnącązalet Twych nie zliczę.
Dziś urodziny naszej cioci,wujek coś tam ciągle knoci,niech się ciocia nie przejmuje,i ten wspaniały dzień świętuje!Niech zdrowie i miłość towarzyszą wszędzie,i niech wszystko kolorowe i piękne będzie.
W dniu Twych urodzin droga ciociu,w dniu tak pięknym i pełnym radości,Życzę aby szeroki uśmiechna Twej twarzy zawsze gościł!Niech się spełni jak najszybciej,każde twoje marzenie,A wszelki smutek i cierpieniepójdą sobie w...
Gdybym ja, Ciotuniu miła,Nad losem miała władanie,W jeden bukiet bym złożyłaWszystko dobro na wiązanie.Ale próżne moje chęci,Losy ludzkie w ręku Boga!Więc najszczersze tylko chęciPrzyjm ode mnie, Ciociu droga!
Z bijącym sercem, Ciotuniu droga,Modlę się co dzień do Pana Boga,By Cię od smutku, cierpień ochronił,Od wszelkich nieszczęść laską osłonił.Tyś zawsze dla mnie tak dobrą była,Wszystko, coś mogła, sercem czyniła,Więc też...
W tym dzisiejszym dniu radości,życzę 100 lat pomyślności.Niech Ci życie w szczęściu płynie,niech Cię radość nie ominie!Dziś chcę złożyć Ci życzenia,szczęścia, zdrowia, powodzenia.Niech Ci słońce jasno świecii w...
Kochana ciociu, dziś święto Twe, więc ze szczerego serca życzyć Ci chcę, bądź zawsze młoda, uśmiech rozsiewaj, i pod prysznicem radośnie śpiewaj, ciesz się urodą, zdrowiem, miłością, każdy dzień witaj serca radością,...
Nie żałuj sobie w życiu niczego,Ani słodkiego, ani procentowego.Jedz, pij i popuszczaj pasa!Niech ci się wiedzie jak za króla Sasa!Olej trudności, wszelkie zmartwienia,Ode mnie przyjmij najlepsze życzenia
Znajomi i przyjaciele pojawiają się i odchodzą,Niektórzy czasem bardzo zawodzą,Brat to przyjaciel najwierniejszy,Czy starszy, czy młodszy,czy większy, czy mniejszy.Zawsze przytuli, wysłucha i doradzi,Stanie w obronie i nigdy nie...
Braciszku, z okazji imienin życzę Cimarzeń, o które warto walczyć,radości, którymi warto się dzielić.przyjaciół, z którymi warto byći nadziei, bez której nie da się żyć.
Kochany bracie, dziś jest wyjątkowa data, niech komputer zawsze dobrze Ci lata. Niech portfel pęka od papierków, i jedz dużo homogenizowanych serków. Zdrowie zawsze niech będzie jak u wieloryba, i miłość silna i stabilna chyba.
Brat to osoba w życiu ważna, w pełni się zgadzam z tym stwierdzeniem, dlatego ślę dziś serdeczne życzenia, i życzę by towarzyszyło Ci radości lśnienie.
Ślę życzenia dla mojego brata, niech zawsze smakuje mu herbata. Niech powoli mijają lata, i niech będzie jego rodzina bogata. Zdrowie też niech zawsze dopisuje, i niech nigdy szczęścia nie brakuje.
Ślę życzenia dla mojego brata, mojego z dzieciństwa czasami kata, który jednak mocno nie katował, więcej czasu tylko żartował.
Niech w dniu urodzin mego brata, każdy bez gadania wokół niego lata, niech odpoczywa i się relaksuje, a wieczorem z rodziną imprezuje.
Bracie mój, bracie drogi, nigdy nie zejdź z właściwej drogi. A jaka droga jest właściwa, możemy ustalić przy kufelku piwa.
Dla mojego brata jedynego, życzę wszystkiego dobrego, niech nie spotyka go nic złego, i niech go nikt nie przyłapie gołego.
Drogi bracie, w dniu twych urodzin, wyczyść gacie, bo masz tam Świebodzin. A tak poza tym, bracie drogi, bądź bogaty, nie ubogi.
Życzę memu bratu, aby nie bał się światu, aby przez życie brnął z odwagą, i odpowiednią wagą. Zdrowia, szczęścia, miłości, bez niepotrzebnych zawiłości.
Życzenia urodzinowe dla brata: X dych brachu masz na karku, zaraz flachę wyjmę z barku. Wnet się wszyscy uśmiejemy, Twoje zdrówko wypijemy!
Dla mojego brata jedynego, życzę wszystkiego dobrego, niech nie spotyka go nic złego, i niech go nikt nie przyłapie gołego.
Z okazji urodzin składam Ci, Braciszku, moc życzeń: uśmiechu, zdrowia, radości, mnóstwa prezentów i gości, przyjaźni wielkich i małych, wielu przygód niebywałych, uśmiechu wesołego i wszystkiego, wszystkiego najlepszego!
Zdrowia szczęścia, pomyślności, piwa, wódki i miłości, miłych dni, ciekawych wrażeń i spełnienia wszystkich marzeń! Sto lat Braciszku!
W kalendarzu dzisiaj data, urodziny mego brata. Szybko więc imprezkę pędzę I na piwie też nie szczędzę. Niech Ci leci klawo życie Baw się dzisiaj wyśmienicie
Drogi Braciszku, z okazji urodzin dużo uśmiechu, czułej miłości, udanych imprezek i wspaniałych gości, zdrowego życia, późnej starości, niech zawsze radość w Twym sercu gości!
Kochany Braciszku, mało zmartwień i agresji, żadnych stresów i depresji, dużo śmiechu i radości, wiele szczęścia i miłości. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!
Żyj nam Babciu lat ze dwieście, boś najlepsza w całym mieście. Gdy za bardzo rozrabiamy pod Twe skrzydła uciekamy. Ty nas zawsze wytłumaczysz, wszystkie błędy nam wybaczysz. Bądź więc zdrowa, uśmiechnięta - tego życzą Ci...
Cóż mam życzyć, Babciu droga? To, co serce czuje, a więc zdrowia, pomyślności dzisiaj Ci winszuję. Lecz wiesz, Babciu, te życzenia powtarzam codziennie. I trwać będą w moim sercu zawsze i niezmiennie!
Z okazji urodzin życzę Ci, Babuniu miła, byś zawsze w życiu szczęśliwa była. Życzę Babuniu życia najdłuższego, pociechy z wnuków, szczęścia i zdrowia dobrego.
Babciu, w dniu twojego święta chcę abyś była wypoczęta. Więc pomogę Ci w zakupach przypilnuję, żeby zupa z garnka ci nie wykipiała. I pod uszko dam poduszkę, abyś słodko spała. Twój wnuczek.
Kochana Babciu! Jak można pomieścić w sobie, tyle troski, ciepła i miłości? Jak można podarować innym tyle uśmiechu, dobroci i radości? Jak można – powiedz Babciu – stać się jak Ty, cudownym człowiekiem?
Moja droga Babunia kocha swego wnuczunia. Wnuczek babcię miłuje, Zdrowia, szczęścia winszuje.
Wzięła babcia srebrne druty I sweterek stary, spruty Migu-migu, zrobi Ali Ze sweterka ciepły szalik A dla Janka, co jest malcem, Rękawiczki z jednym palcem
Kochana Babciu, w tym ważnym dniu Chcę życzyć Ci uśmiechów stu, Nie gniewaj się na mnie, choć bywam łobuzkiem, bo kocham Cię mocno całym serduszkiem!
Babcia to są miłe ręce, Książka, herbatka słodka, Śmieszne słowa w dawnej piosence, Suknia dla lalki i szarlotka. Babcia to bajka, której nie znamy, Pudełeczka, perfumy, włóczka, Babcia to mama mojej mamy, A ja jestem jej...
Życzę Tobie, Babciu miła, byś zawsze w życiu szczęśliwa była. Życzę Ci, Babuniu, życia najdłuższego, pociechy, szczęścia i zdrowia dobrego!
Kochana Babciu, gdy się zbudziłami oczu moich powieki uchyliłamPromyczek miłości w serduszku zawzięcie,Wspominał mi ciągle o Twoim święcie.Życzę Ci Babciu zdrowia dobrego,Gdyż skarbu lepszego nie znam od tego.Miłość ma...
Babciu kochana!Nie bądź nigdy zatroskana.Niechaj w zdrowiu długie latadni Twe płyną w pomyślności,niech Twe chwile radość splata,pośród wnucząt Twych miłości.

Życzenia Urodzinowe

Wyszukaj Życzenia

Dodaj Życzenia

Życzenia Urodzinowe

Wyszukaj Życzenia

Dodaj Życzenia